KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10313712
nr 1031 3712
Etsning
Oidentifierad konstnär, signerad, 49/50, motivet: 20x14
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 april 2016
kl 18:21:22
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)